IMUNOtréning #6

Úvodná rozcvička

Včasný a správny imunitný tréning umožní pri stretnutí s akýmkoľvek patogénom silnejšiu a rýchlejšiu reakciu nešpecifickej imunity. Zároveň skráti cestu k špecifickej imunitnej odpovedi, čo umožní lepšie zvládnutie možnej infekcie.

Naštartuj svoju odolnosť imunitným tréningom s výživovým doplnkom ArkoDEFENSES!

Psobiotiká – najlepším priateľom každého človeka sú psobiotiká – sú malé, šantivé a aj v rodine imunotrénerov s nimi všetci trávia každý deň. Nepustia do domu žiaden nebezpečný toxín a keby sa aj náhodou nejaký prekĺzol, tak ho okamžite rozložia. Sú veľmi hravé. Keď im hodíte nejakú potravu, tak ju bez problémov donesú a strávia. Najradšej sa s nimi hrá malý Kolostrum. No aj Babka Beta, či vitamín Dedo s nimi radi chodia na dlhé nekonečné prechádzky, lebo tam, kde sa chodí, nechodí lekár. Sú to strážcovia celej rodiny.

– Začnime tréning spolu –

#TRÉNING

PROBIOTIKÁ POMÁHAJÚ PRI

L

infekčných a postantibiotických hnačkách

L

črevných zápaloch

L

liečbe alergií 

L

prevencií karcinogenézy

L

prevencií zubného kazu

NEZABUDNITE NA STREČING

ĎALŠIE TIPY & TRIKY PSOBIOTÍK

PODPORA LYMFATICKÉHO SYSTÉMU

ĎALŠIE TIPY & TRIKY PSOBIOTÍK

PODPORA LYMFATICKÉHO SYSTÉMU

Hlavnou úlohou lymfatického systému je očista tela od toxínov a ochrana pred škodlivými vplyvmi vonkajšieho prostredia. Silnejší lymfatický systém znamená odolnejšie a reakčnejšie odpovede a obranu imunitného systému.

+ čistenie suchej pokožkyzačnite si čistiť suchú pokožku niekoľko minút pred sprchou alebo kúpeľom. Tvrdý tlak nie je potrebný – lymfatický systém je blízko povrchu kože a na uvoľnenie preťaženia stačí ľahký tlak.

+ infračervená saunainfračervené sauny poskytujú jemný a efektívny mechanizmus detoxikácie bez vedľajších účinkov. Ich vlny prenikajú hlboko do ľudského tela, zvyšujú povrchovú teplotu tela, aktivujú cirkuláciu, potenie a vylučovanie toxínov z lymfy a krvi cez pokožku. Teplo tiež zvyšuje vašu srdcovú frekvenciu a podporuje hlbšie dýchanie.

ZDROJE PROBIOTÍK V POTRAVE

ZDROJE PROBIOTÍK V POTRAVE

+ kefír, acidofilné mlieko

+ kyslá kapusta

+ zrejúci syr, bryndza, jogurt

+ jablčný ocot, kvasené uhorky

OSTAŇ FIT POČAS CELÉHO ROKA

O tvoju imunitu sa postará ArkoDEFENSES

+ 7 pitných dávok na podporu tvojho IMUNOtréningu. Vďaka obsahu aktívnych zložiek stačí užívať ArkoDEFENSES iba 7 dní pre účinok počas celého mesiaca.

ArkoDEFENSES Adult

ArkoDEFENSES Kids

Sledujte nás
na sociálnych sieťach a nepremeškajte aktuálne novinky