IMUNOtréning #5

Úvodná rozcvička

Včasný a správny imunitný tréning umožní pri stretnutí s akýmkoľvek patogénom silnejšiu a rýchlejšiu reakciu nešpecifickej imunity. Zároveň skráti cestu k špecifickej imunitnej odpovedi, čo umožní lepšie zvládnutie možnej infekcie.

Naštartuj svoju odolnosť imunitným tréningom s výživovým doplnkom ArkoDEFENSES!

Malý Kolostrum – Je síce ešte malý, ale zato nezastaviteľný. Behá hore dole a každým dňom stále viac a viac posilňuje svalovú hmotu. Keď sa niekto niekde poraní, tak priskočí a urýchlene pomáha pri hojení rán. Všetci o ňom vravia, že je sťaby na materinskom mlieku odchovaný, čo je pravda. Zobral si z neho len to najvýživnejšie a najzdravšie, preto je s ním, trávenie akéhokoľvek času, alebo aj jedla, príjemnou zábavou. A aj keby sa objavila hnačka, tak ju zastaviť je preňho hračka. Malý kolostrum je jednoducho veľký!

– Začnime tréning spolu –

IMUNOTRÉNERI
MICI A MŇAU
Malý KOLOstrum

Interaktívne divadlo Mici a Mňau tvorí dramaticko – vzdelávacie pásma. Tieto pásma zabávajú nielen deti predškolského veku, ale aj ich pedagógov či rodičov.

Online mačacia škôlka tentokrát prináša rodinný IMUNOtréning, ktorý zabaví nie len rodičov ale hlavne deti. Jednoduché cviky, ktoré rozhýbu každého domaseda doplnil Malý KOLOstrum o svoju originálnu pieseň a tak si spoločne vytrénuje telo aj hlasivky celá rodina.

#TRÉNING

DOPLŇTE SI KOLOSTRUM

pretože pomáha pri:

L

hnačke a črevných infekciách

L

infekcii horných dýchacích ciest

L

liečbe alergií 

L

raste svalovej hmoty

L

hojení rán

NEZABUDNITE NA STREČING

ĎALŠIE TIPY & TRIKY MALÉHO KOLOSTRA

PODPORA LYMFATICKÉHO SYSTÉMU

ĎALŠIE TIPY & TRIKY MALÉHO KOLOSTRA

PODPORA LYMFATICKÉHO SYSTÉMU

Hlavnou úlohou lymfatického systému je očista tela od toxínov a ochrana pred škodlivými vplyvmi vonkajšieho prostredia. Silnejší lymfatický systém znamená odolnejšie a reakčnejšie odpovede a obranu imunitného systému.

+ cviky na fit loptezačnite poskakovaním a jednoduchými, jemnými pohybmi. Aj malé pohyby na krátku dobu môžu byť veľmi účinné pri pohybe lymfy. Intenzitu cvičenia zvyšujte pomaly.

+ trampolínadesať minút denne stačí. Pravidelné skákanie na trampolíne pomáha optimalizovať telesnú váhu a znižovať hladinu cholesterolu, normalizuje krvný tlak a prispieva k lepšej fyzickej kondícii i duševnej pohode.

+ bio oblečenienepoužívajte podprsenky s kosticami (najmä s kovovými) a nijako sťahujúcu podprsenku. Kúpte si podprsenky z prírodných vlákien a ak je to možné, choďte bez podprsenky. Všeobecne platí voľba voľných nohavíc a spodného prádla z prírodných vlákien.

OSTAŇ FIT POČAS CELÉHO ROKA

O tvoju imunitu sa postará ArkoDEFENSES

+ 7 pitných dávok na podporu tvojho IMUNOtréningu. Vďaka obsahu aktívnych zložiek stačí užívať ArkoDEFENSES iba 7 dní pre účinok počas celého mesiaca.

ArkoDEFENSES Adult

ArkoDEFENSES Kids

Sledujte nás
na sociálnych sieťach a nepremeškajte aktuálne novinky