IMUNOtréning #4

Úvodná rozcvička

Včasný a správny imunitný tréning umožní pri stretnutí s akýmkoľvek patogénom silnejšiu a rýchlejšiu reakciu nešpecifickej imunity. Zároveň skráti cestu k špecifickej imunitnej odpovedi, čo umožní lepšie zvládnutie možnej infekcie.

Naštartuj svoju odolnosť imunitným tréningom s výživovým doplnkom ArkoDEFENSES!

Babka BETAglukán – Babka BETA vie svoje. Má totiž svoje dlhoročné skúsenosti. Pamätá si všetko o našich predkoch, ktorí žili ešte v kmeňových bunkách a pomáha, aby spomienky na ne prežili a svojimi receptami a nápadmi naopak vytvára nové nezabudnuteľné zážitky pre celú rodinu. Ak sa vyskytne nejaký problém, pre Babku BETU, to nie je problém, pretože okamžite zdvojuje obranu a akýkoľvek patogén (baktéria, pleseň, alebo rakovinová bunka) nemá šancu. Vďaka Babke BETE v našej rodine IMUNOtrénerov už nepoznáme stres a slovné spojenie zvýšený cholesterol sme úplne vymazali z rodinného slovníka. Babka BETAglukánka je najlepší a najpokojnejší IMUNOdirigent na svete.

– Začnime tréning spolu –

IMUNOTRÉNERI
MARTIN MIKULIČ
A Babka BETAglukán

Martin Mikulič je bývalý futbalista a dnes tréner, ambasádor Fortunaligy, televízny spolukomentátor a vysokoškolský pedagóg (FTVŠ). 

Martin Mikulič a Babka BETAglukán si pre vás pripravili sériu jednoduchých cvikov, ktoré môžete cvičiť aj v kuchyni a popritom spoločne navarili recepty, ktoré pomôžu posilniť imunitu! 

#TRÉNING

DOPLŇTE SI BETAGLUKÁN

lebo má množstvo pozitívnych účinkov na organizmus a podporuje:

L

imunitný systém

L

tvorbu kolagénu

L

ochranu buniek pred oxidačným stresom

L

ochranu pred stresom

L

znižovanie cholesterolu

NEZABUDNITE NA STREČING

ĎALŠIE TIPY & TRIKY BABKY BETY

PODPORA LYMFATICKÉHO SYSTÉMU

ĎALŠIE TIPY & TRIKY BABKY BETY

PODPORA LYMFATICKÉHO SYSTÉMU

Hlavnou úlohou lymfatického systému je očista tela od toxínov a ochrana pred škodlivými vplyvmi vonkajšieho prostredia. Silnejší lymfatický systém znamená odolnejšie a reakčnejšie odpovede a obranu imunitného systému.

+ bylinné čajebylinné čaje sú najúčinnejšie, ak v priebehu dňa vypijete niekoľko šálok. Ak ste tehotná, dojčíte alebo ak užívate lieky, poraďte sa s bylinkármi alebo v lekárni skôr, ako tieto čaje vypijete.

+ menej stresuaktívne znižovanie zdrojov stresu. Žiadna úloha nestojí za to, aby ste si zničili zdravie.

+ aromaterapianiektoré aromatické oleje sú vynikajúce na lymfodrenáž. Upokojujú, sú mierne hrejivé, prečistia lymfu, zároveň podporia celkovú cirkuláciu a odblokujú cievy.

ZDROJE BETAGLUKÁNU V POTRAVE

ZDROJE BETAGLUKÁNU V POTRAVE

+ huby (hliva ustricová, shiitake)

+ morské riasy

+ pivné kvasinky

OSTAŇ FIT POČAS CELÉHO ROKA

O tvoju imunitu sa postará ArkoDEFENSES

+ 7 pitných dávok na podporu tvojho IMUNOtréningu. Vďaka obsahu aktívnych zložiek stačí užívať ArkoDEFENSES iba 7 dní pre účinok počas celého mesiaca.

ArkoDEFENSES Adult

ArkoDEFENSES Kids

Sledujte nás
na sociálnych sieťach a nepremeškajte aktuálne novinky