IMUNOtréning #3

Úvodná rozcvička

Včasný a správny imunitný tréning umožní pri stretnutí s akýmkoľvek patogénom silnejšiu a rýchlejšiu reakciu nešpecifickej imunity. Zároveň skráti cestu k špecifickej imunitnej odpovedi, čo umožní lepšie zvládnutie možnej infekcie.

Naštartuj svoju odolnosť imunitným tréningom s výživovým doplnkom ArkoDEFENSES!

Otec Zinok je hlava rodiny Imunotrénerov. Pán na vrchole svojich fyzických i psychických síl. Pravidelne cvičí, tancuje, behá, čo má vynikajúci vplyv na fyzickú zdatnosť a výkonnosť organizmu. V rodine je veľmi obľúbený, pretože vždy príde na nejaký nápad ako zlepšiť náladu. Každý, kto používa jeho tréningové kúry, viditeľne sa mu zlepší postava (kladne pôsobí na metabolizmus cukrov, bielkovín a tukov) i nálada (tlmí depresie a upokojuje nervový systém). A ako každý správny otec je aj rodinným ochrancom. Svojimi imunotréningami chráni proti infekciám, pred chemickým poškodením i zápalmi. Je to naozajstný aktivátor.

– Začnime tréning spolu –

IMUNOTRÉNERI
ZORA CZOBOROVÁ
A Otec Zinok

Zoru Czoborovú netreba nikomu zvlášť predstavovať. Počas svojej bohatej a úspešnej kariéry sa stala majsterkou sveta v aerobiku a je autorkou niekoľkých úspešných videokaziet a DVD s tematikou cvičenia.

Dnes sa Zora s vami naučí tanečnú choreografiu Otca Zinka a následne ho zničí vytrvalostným aerobik tréningom. Tak čo, ste pripravení IMUMOtrénovať?

#TRÉNING

DOPLŇTE SI ZINOK

lebo je kľúčový minerál pre:

L

správne fungovanie imunitného a srdcovo-cievneho systému

L

fyzický výkon

L

fungovanie zraku, čuchu a chuti

L

hojenie rán

L

hormonálnu rovnováhu a plodnosť

NEZABUDNITE NA STREČING

ĎALŠIE TIPY & TRIKY OTCA ZINKA

PODPORA LYMFATICKÉHO SYSTÉMU

ĎALŠIE TIPY & TRIKY OTCA ZINKA

PODPORA LYMFATICKÉHO SYSTÉMU

Hlavnou úlohou lymfatického systému je očista tela od toxínov a ochrana pred škodlivými vplyvmi vonkajšieho prostredia. Silnejší lymfatický systém znamená odolnejšie a reakčnejšie odpovede a obranu imunitného systému.
+ hydratácia – najlepšou technikou rehydratácie v lymfách je popíjať horúcu vyčistenú vodu každých 15 minút po celý deň. Aby ste si to uľahčili, majte v blízkosti termosku s horúcou vodou.

+ spánok – bez kvalitného nočného odpočinku sa organizmus nedokáže zbavovať toxických látok, ktoré sa v ňom počas dňa nazhromažďovali. Ak budete dbať na toľko odporúčaných osem hodín spánku každú noc, lymfa sa vám rýchlo odvďačí.

+ kvalitná kozmetika – nepoužívajte výrobky, ktoré zahŕňajú syntetické konzervačné látky a iné škodlivé syntetické chemikálie. Namiesto toho vyhľadajte kozmetické výrobky, ktoré používajú bezpečné rastlinné zložky, pretože nakoniec budú absorbované pokožkou a spracované vašou lymfou.

ZDROJE ZINKU V POTRAVE

ZDROJE ZINKU V POTRAVE

+ mliečne produkty, celozrnné produkty

+ morské plody a ustrice, chudé mäso (hovädzie) a hydina, fazuľa, hrášok, orechy (kešu, mandle), semená a sója

OSTAŇ FIT POČAS CELÉHO ROKA

O tvoju imunitu sa postará ArkoDEFENSES

+ 7 pitných dávok na podporu tvojho IMUNOtréningu. Vďaka obsahu aktívnych zložiek stačí užívať ArkoDEFENSES iba 7 dní pre účinok počas celého mesiaca.

ArkoDEFENSES Adult

ArkoDEFENSES Kids

Sledujte nás
na sociálnych sieťach a nepremeškajte aktuálne novinky