IMUNOtréning #2

Úvodná rozcvička

Včasný a správny imunitný tréning umožní pri stretnutí s akýmkoľvek patogénom silnejšiu a rýchlejšiu reakciu nešpecifickej imunity. Zároveň skráti cestu k špecifickej imunitnej odpovedi, čo umožní lepšie zvládnutie možnej infekcie.

Naštartuj svoju odolnosť imunitným tréningom s výživovým doplnkom ArkoDEFENSES!

Mama Seléna je svetlo a iskra celej rodiny. Svojou nevyčerpateľnou energiou chráni rodinu pred vírusovými a bakteriálnymi infekciami. Pri upratovaní jej neuniknú ani rôzne ťažké kovy ako napríklad olovo, kadmium, či ortuť. Jednoducho si ich naviaže na prachovku a zneškodní. Svojim materským pohladením pomáha a lieči. Svojim príjemným hlasom pôsobí proti alergiám a infekciám. A keď zaspieva, tak žiaden voľný radikál nemá šancu. Každá jej pieseň, ničí vírusy a pleseň.

– Začnime tréning spolu –

IMUNOTRÉNERI
LEKTORKA JOGY MIRKA
A MAMA SELÉNA

Mirka sa joge aktívne venuje už od roku 2006. Je presvedčená, že pravidelné cvičenie jogy má pozitívny vplyv na každého, bez ohľadu na vek alebo pohlavie. Joga jej každý deň pomáha predchádzať zraneniam, naprávať nedostatky a tiež rozvíjať jej osobnosť a potenciál.

Na hodinách s Mirkou zažijete uvoľnenú atmosféru a určite oceníte aj jej poznatky z kurzu thajskej masáže.

#TRÉNING

DOPLŇTE SI SELÉN

L

posilňuje imunitný systém

L

pomáha chrániť pred vírusovými a bakteriálnymi infekciami

L

pomáha zlepšovať funkciu buniek pečene, svalov a týmusu

L

môže mať protirakovinové účinky

NEZABUDNITE NA STREČING

ĎALŠIE TIPY & TRIKY MAMY SELÉNY

PODPORA LYMFATICKÉHO SYSTÉMU

ĎALŠIE TIPY & TRIKY MAMY SELÉNY

PODPORA LYMFATICKÉHO SYSTÉMU

Hlavnou úlohou lymfatického systému je očista tela od toxínov a ochrana pred škodlivými vplyvmi vonkajšieho prostredia. Silnejší lymfatický systém znamená odolnejšie a reakčnejšie odpovede a obranu imunitného systému.
+ joga – znižuje stresové hormóny, zvyšuje objem pľúc a stimuluje lymfatický systém. Joga znižuje stresové hormóny, zvyšuje objem pľúc a stimuluje lymfatický systém.

+ prechádzka – každý deň si naplánujte 15-30 minút rýchlej chôdze. Najlepšie výsledky dosiahnete pohybom rúk a silovou chôdzou. Ak sa na to necítite, pomôže vám aj pohodová prechádzka.

+ lymfatická masáž – lymfatická masáž zmierňuje opuchy, pomáha detoxikovať organizmus a urýchľuje regeneráciu tkanív a buniek. Môžete ísť na masáž celého tela alebo sa zamerať na cieľové oblasti.

ZDROJE SELÉNU V POTRAVE

ZDROJE SELÉNU V POTRAVE

+ para orechy, slnečnicové semená

+ tuniak, moriak, kuracie prsia, vajcia

OSTAŇ FIT POČAS CELÉHO ROKA

O tvoju imunitu sa postará ArkoDEFENSES

+ 7 pitných dávok na podporu tvojho IMUNOtréningu. Vďaka obsahu aktívnych zložiek stačí užívať ArkoDEFENSES iba 7 dní pre účinok počas celého mesiaca.

ArkoDEFENSES Adult

ArkoDEFENSES Kids

Sledujte nás
na sociálnych sieťach a nepremeškajte aktuálne novinky